آرام گرافیک - عکس،فتوشاپ،آموزش،طراحی،کورل دراو،طراحی عکس

آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

دسته بندی : گرافیک باران تاریخ : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

این کدها رو فراموش نکنید

برای مشاهده فهرست پیامک هاي‌ تبلیغاتی و قطع تکی آنها :

# ۱ * ۸۰۰ *

برای قطع کلی پیامک هاي‌ تبلغاتی از این کد استفاده نمایید:

# ۲ * ۸۰۰ *

لغو پیامک های تبلیغاتی

روش های قطع سریع پیامک های تبلیغاتی با کدهای بالا…

آموزش قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

عده اي از پیامک هاي‌ تبلیغاتی که در ساعات پایانی شبانه روز به گوشی هاارسال می‌شوند اغلب حاوی مطالبی غیرواقعی و با محتوای جعلی می باشند،وبیشتر مزاحمت ایجاد می‌کنند تا اطلاع رسانی و تبلیغات.

عده اي از این پیامک ها نیز با ارائه اطلاعات غلط ما را ترغیب می‌کنند که در مسابقات پیامکی شرکت کنیم که آن گونه پیامک ها می‌توانند سرقت اطلاعات مالی و شخصی ما را نیز به همراه د اشته باشند.

روش هاي‌ قطع کردن پیامک هاي‌ تبلیغاتی

حال باوجود راه حل هاي‌ ارائه شده از طرف اپراتورهای تلفن همراه می‌توانید از مزاحمت پیامک هاي‌ تبلیغاتی خلاص شوید.

آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

جدیدترین روش و آخرین دستورالعمل برای قطع پیامکهای تبلیغاتی

تمامی اپوراتورها یک کد مشترک را پشتیبانی میکنند که با استفاده از این کد شما میتوانید تمام پیامکهای تبلیغاتی و پیامکهای مبتنی بر محتوی را لغو کرده و از دریافت انها جلوگیري می‌کند.

ابتدا *۸۰۰# را در گوشی خود وارد کرده و دکمه ok یا call را بزنید

حتما بخوانید: معرفی روش های قطع پیامک های تبلیغاتی

در پاسخ منویی دریافت خواهید کرد که شامل ۳ گزینه

مشاهده سرویس های فعال

قطع خدمات مبتنی بر محتوا

قطع پیامک تبلیغاتی

گزینه اول برای شما سرویسهایی که مبتنی بر محتوی هستند را نمایش می دهند – این همان سرویسهایی است که به ازای دریافت پیامک از شارژ شما کم می شود

گزینه دوم برای غیر فعال کردن سرویس های فعالی که در بالا گفتیم می‌باشد

پس از اگر مدام به ازای دریافت پیامک شارژ شما تمام می‌شود از این ۲ گزینه استفاده کنید «البته در جریان باشید که دراین سرویسها حتماً خودتان ثبت نام کرده‌اید و هیچ اپوراتوری اجازی انجام خودسرانه ي اینکار را ندارد»

گزینه سوم برای پیش گیری از پیامکهای تبلیغاتی که اکثر از مرکز پیامها مانند «۱۰۰۰۱۲۳۴۶ و ۲۰۰۰۰۱۲۳۴۵» و از این قبیل شماره ها ؛ بوده و دیگر پیامکی از این شماره ها دریافت نخواهید کرد.

طبق اعلام اپراتورها نباید این عمل خللی در دریافت پیامکهای بانکی داشته باشد.

آموزش لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

لغو پیامک های تبلیغاتی

روش قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

معاون کنترل و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد مشترکان تلفن همراه در صورت عدم تمایل به دریافت پیامک هاي‌ تبلیغاتیمی توانند لغو ارسال آنرا تقاضا کنند. با پیگیری رگولاتوری و به منظور پایه ریزی ساز و کار دائمی در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی با رضایت مشتری، سامانه اي در اپراتورها طراحی شده است که براساس آن مشترکان همراه اول در صورت عدم تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی شماره «۱» رابه شماره ۸۹۹۹ ارسال کنند و یا با شماره گیری دستوری *۸۹۹۹# دریافت تبلیغات را لغو کنند همچنین می‌توانند با مرکز اطلاع رسانی ۹۹۹۱ تماس گرفته و تقاضای خودرا ابراز کنند. اگر مشترکی تمایل داشت مجدداً پیامک تبلیغاتی دریافت کند میتواند با ارسال شماره «۲» به شماره ۸۹۹۹ نسبت به فعال سازی آن اقدام کند. معاون بازرسی و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی درباره مشترکان اپراتور دوم تلفن همراه «ایرانسل» اظهار کرد:در حال حاضر مشترکان ایرانسل صرفاً پیام هاي‌ اطلاع رسانی خدمات و سرویس هاي‌ این اپراتور را دریافت می‌کنند که در صورت عدم تمایل به دریافت آن نیز میتوانند شماره «۲» رابه شماره ۵۱۱۵ ارسال کنند تا این سرویس برای انها لغو شود. هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است.همچنین میتوانند از طریق خط ایرانسل خود با شماره ۷۱۱ تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور تقاضای خودرا مبنی بر عدم دریافت پیامک هاي‌ تبلیغاتی ابراز نمایند.

طرح سامانه ۸۲۸۲ ایرانسل:

زمانیکه یکی از طرحهای پیامکی ۸۲۸۲ ایرانسل را فعال کرده‌اید ، این پیامکها از اعتبار شما کم می‌کند، برای غیر فعال کردن این پیامک ها مراحل زیر را اجرا کنید. ۱-با خط خود یک پیامک به ۱۳۱ فرستاده تا رمز ورود به ویترین ایرانسل بشما ارسال شود. ۲-به سایت ویترین ایرانسل رفته «Vitrin.irancell.ir» ودر بالای سایت گزینه ورود به سیستم را بزنید. ۳- دربخش شناسه شماره موبایل خود رابه صورت ********۹۸۹۳ وارد نمایید ودر بخش رمز عبور دریافتی توسط پیامک را وارد نمایید. ۲-در مرحله آخر به “سرویس مبتنی بر پیام کوتاه” رفته ودر قسمت “شارژ خودکار- بسته هاي‌ من” همه ی طرحهایی که فعال کرده‌اید لغو اشتراک کنید.

طرح سامانه ۸۶۸۶ ایرانسل:

اگر از شماره ۸۶۸۶ ایرانسل پیامکی دریافت می‌کنید، عبارت laghv pishvaz یا laghv رابه شماره ۸۶۸۶ ارسال کنید.

حتما بخوانید: قطع سرویس پیام تبلیغاتی همراه اول

لغو پیامک هاي‌ تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.