آرام گرافیک - عکس،فتوشاپ،آموزش،طراحی،کورل دراو،طراحی عکس

تا مشکلی به وجود می‌آید،می‌گویند در زمان شاه ملعون ‌چنین نبود

مجله اینترنتی ندا آنلاین:

تا مشکلی به وجود می‌آید،می‌گویند در زمان شاه ملعون ‌چنین نبود

احمد خاتمی: تا مشکلی در جامعه به وجود می‌آید، عده‌ای سریعاً در مقام مقایسه جامعه فعلی با رژیم گذشته بر می آیند و می‌گویند در زمان شاه ملعون ‌چنین نبود.

در فضاهای مجازی بیگانه هیچ‌ گونه تقوا و کنترلی نیست

امام جمعه موقت تهران و نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه مردم به شایعات توجه نکنند، گفت: دشمنان می خواهند با فشار اقتصادی مردم را از انقلاب اسلامی جدا کنند.

سید احمد خاتمی روز پنجشنبه در اجتماع مسئولان هیاتهای مذهبی و ائمه جمعه و جماعات شهرستان ابرکوه افزود: مردم ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند و به فضل خدا چندین ۴۰ سالگی را هم پشت سرخواهند گذاشت و از دشمنان هم هیچ ابایی ندارند.

وی با بیان اینکه موضع ولایت نظام باید حفظ شود، اظهارکرد: انقلاب بر پایه ولایت مداری ، دینداری ، امنیت ، استقلال و مردم سالاری دینی به سرعت در حال حرکت هست .

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه سرمایه نظام و انقلاب مردم هستند تصریح کرد: با انتقاد سازنده تحلیل کنند و خوبی ، عظمت و شکوه انقلاب و نظام را ببینند.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه امروزه اخبار کذب علیه نظام در فضاهای مجازی با مدیریت بیگانگان به ویژه در کانال‌ های تلگرامی و اینستاگرام منتشر می‌شود یادآورشد : مردم ابتدا باید اصل را بر دروغ بودن این مطالب بگذارند و به شایعات و دروغ پردازی های دشمنان توجه نکنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در فضاهای مجازی بیگانه هیچ‌ گونه تقوا و کنترلی نیست گفت: هرکسی هر دروغی بخواهد منتشر می‌کند، اما باید دانست که این محیط ‌ها شمشیر دو لبه ای هست دامن کذاب را خواهد گرفت.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ملت ایران ۴۰ سال اخیر بحران های زیادی همچون جنگ تحمیلی ، تحریم ها و تهدیدها را دیدند، تاکید کرد: ماندگاری انقلاب اقتدار و حریم ولایت کشور را حفظ کرده و خواهند کرد.

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه امنیت خوبی در کشور حاکم هست افزود: چندی پیش داعشی ها دزدانه وارد کشور شدند تا نمایندگان مجلس را بکشند، پس از آن هیچ موجی در کشور ایجاد نشد، اما اگر این اتفاق در لندن و پاریس رخ می‌داد تا یک ماه سایه ترس بر سر مردم آن کشور ها حاکم بود.

بسیار وقیحانه هست، مشکلی در جامعه به وجود می‌آید، عده‌ای سریعاً در مقام مقایسه جامعه فعلی با رژیم گذشته بر می آیند و می‌گویند در زمان شاه ملعون ‌چنین نبود، واقعیت این هست که در آن زمان دین در سطح حاکمیت، استقلال و آزادی وجود نداشت، ایران برده آمریکا و فضای خفقان بر کشور حاکم بود.

پرچم انقلاب را کسانی می‌توانند حمل کنند که اهل بصیرت باشند و برای حفظ دین بهای آن را پرداخت کنند، باید مواضع دین را که همان مواضع ولایت هست ، بشناسند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: موضع ولایت این هست که مسئولان در عرصه خدمت‌ رسانی حمایت و به آنان کمک کنند و هیچ کسی با نقد منصفانه مخالف نیست اگر نقدی بر مسئولان وارد هست باید تبین و روشنگری نسبت به آن صورت گیرد.

گردآوری: گروه خبر ندا آنلاین
seemorgh.com/news
منبع: irna.ir

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.