آرام گرافیک - عکس،فتوشاپ،آموزش،طراحی،کورل دراو،طراحی عکس

لوله بازکنی،قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه، درخواست خدمات

مجله اینترنتی ندا آنلاین:

ندا آنلاین: گرفتگی لوله ها و احتیاج به خدمات لوله بازکنی از مواردیست که برای هر خانه و کسب و کاری پیش می آید.عموما وقتی ما دچار مشکل گرفتگی لوله های منزل می شویم اولین راهی که به ذهنمان می رسد حل مشکل و لوله بازکنی با استفاده از محلول های لوله بازکنی موجود در بازار هست.

البته در بعضی مواقع به همین طریق می توان مشکل را حل کرد و اصطلاحا دست به لوله بازکنی خانگی زد اما دقت کنید که اگر لوله های منزل شما به طرز حادی دچار گرفتگی شده باشد، نه تنها استفاده بی رویه از این محلول ها مشکل را برطرف نمی کند بلکه ممکن هست باعث درد سر بزرگتری شود و به لوله ها و سیستم آب و فاضلاب منزلتان آسیبی جدی وارد و کار شرکت لوله بازکنی را سخت تر کند.

فراموش نکنید که لوله بازکنی کاری تخصصیست و نیازمند فرد متخصص و مجرب و ابزار استاندارد لوله بازکنی هست.

لوله بازکنی،قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه، درخواست بهترین لوله بازکنی

شرکت پندار موج نو ارائه انواع خدمات در زمینه نظافت، پذیرایی و نگهداری از کودک و سالمند، انواع خدمات و تاسیسات برای ساختمان های مسکونی و سازمان ها سفارش خود را به صورت رایگان ثبت کنید. همین حالا با ما تماس بگیرید ۰۲۱۷۴۴۰۲

دلایل پر شدن چاه ها و نیاز به خدمات لوله بازکنی

مهمترین دلیل انسداد لوله ها و احتیاج به لوله بازکنی به ساختار لوله ها باز می گردد. متراژ کم میله چاه و یا دهانه کوچک آن به سرعت سبب تماس شما با شرکت های خدمات لوله باز کنی خواهد شد. دلیل اصلی پیش امدن این مشکل تفکر غیر صحیح سازنده های ساخنمان هاست که چاه را بر اساس تعداد طبقات و خانواده هایی که در آینده از آن استفاده می کنند حفر نمی کنند و باعث می شوند در مدت زمان کمی پس از آغاز سکونتتان به خدمات شرکت های لوله بازکنی نیاز پیدا کنید.

پر شدن چاه و احتیاج به خدمات لوله بازکنی ممکن هست به دلیل عدم حفر کوره مناسب برای چاه پیش بیاید.

یکی دیگر از دلایلی که ممکن هست شما را زود به زود به خدمات لوله بازکنی نیازمند کند جنس زمین و خاک محل سکونت شماست. برای مثال در منطقه ای که سطح آب زیرزمینی بالاست نمی توان دست به حفر چاه در متراژ بالا زد در نتیجه شما در زمان کمتری از استاندارد احتیاج به لوله بازکنی خواهید داشت.

مقاومت خاک منطقه هم در مدت زمان پر شدن چاه تاثیر دارد. در مناطقی که اصطلاحا خاک شل هست و با کول گذاری مانع از ریختن خاک درون چاه نشده اند شما بهتر هست به دنبال یک موسسه لوله بازکنی معتبر باشید.

سن چاه از دیگر دلایل تسریع روند پر شدن چاه و نیاز به عملیات لوله بازکنی هست. در صورت بالا بودن سن چاه و عدم لایروبی درست در زمان لوله بازکنی و تخلیه چاه های قبلی، زود تر از افراد دیگر با پر شدن چاه و احتیاج به لوله بازکنی مواجه خواهید شد.

قبل از پرداختن به لوله باز کنی از طریق استفاده از فرد متخصص در زمینه لوله بازکنی شاید بد نباشد راه های لوله بازکنی خانگی را مرور کنیم:

۱٫ اگر نسبت به کارکرد لوله ها و عملیات لوله بازکنی کاملا بی اطلاع نیستید و احتمال می دهید گرفتگی در بخش سیفون ایجاد شده هست می توانید با استفاده از یک میله قلاب مانند و چرخاندن آن درون لوله مشکل را حل کنید و تماس با شرکت لوله بازکنی را فراموش کنید.

۲٫ استفاده از مایعات اسیدی برای لوله بازکنی شاید اولین راهی باشد که به ذهن ما برسد. توجه داشته باشید که استفاده از این مایعات برای لوله بازکنی تنها در صورت گرفتگی جزئی اثر گذار هست و از ریختن این مایعات در سینک آشپزخانه و یا استفاده بی رویه از آن ها در هر قسمتی از منزل اجتناب کنید چرا که نه تنها مشکل را حل نمی کنید بلکه به هزینه لوله بازکنی خود می افزائید.

۳٫ احتمالا سنتی ترین و موثر ترین راه برای لوله بازکنی خانگی استفاده از یک شلنگ بلند هست. به این صورت که شلنگ را وارد لوله مشکوک به گرفتگی کرده و تا جای ممکن وارد لوله کنید. سر دیگر شلنگ را به شیر آب وصل کرده و آب گرم را باز نمائید. حالا با جلو و عقب کردن شلنگ درون لوله سعی کنید گرفتگی را برطرف نمائید با این کار شما به در سطحی ساده تر عملیات شرکت لوله باز کنی را بازسازی می کنید و ممکن هست همین کار نیاز شما به تماس با شرکت لوله بازکنی را برطرف سازد.

فراموش نکنید همه این راه های پیشنهادی برای لوله بازکنی خانگی تنها در صورت گرفتگی لوله به صورت جزئی کاربرد دارد. اگر درباره لوله بازکنی اطلاعات دارید و آگاه هستید که گرفتگی لوله منزلتان حاد هست بهتر هست از همان ابتدا با یک شرکت خدمات لوله بازکنی مجرب تماس بگیرید.

خدماتی که می توانید از یک شرکت لوله بازکنی انتظار داشته باشید:

• لوله بازکنی و رفع انسداد انواع لوله های فاضلاب اعم از حمام, دستشویی, آشپزخانه , پشت بام و…

• تخلیه چاه ولایروبی انواع چاههای فاضلاب با دستگاههای پیشرفته مکنده و انواع پمپ های لوله بازکنی

• حفر کردن چاه جدید برای انواع چاههای فاضلاب و کندن کوره و خاکبرداری در شرایطی که لوله بازکنی بدون کنده کاری ممکن نیست.

• کول گذاری میله و کوره انواع چاهها

• باز کردن و رفع گرفتگی انواع چاههای فاضلاب

• لوله کشی آب , سرد وگرم , شوفاژ و… انواع لوله کشی فاضلاب

• رفع نم حمام, آشپزخانه , دستشویی, پشت بام و ایزوگام و رفع بوی بد فاضلاب

• خارج کردن اشیاء قیمتی : توجه داشته باشید که اگر به هر دلیلی تلفن همراه یا هر شی با ارزشی وارد سیستم لوله منزلتان شد باید با شرکت های لوله بازکنی تماس بگیرید.

• نصب پکیج وابگرمکن , نصب وسرویس توالت ایرانی و فرنگی، شاید درخواست انجام آن از شرکت لوله بازکنی نا معمول به نظر برسد اما به هر روی شرکت های لوله بازکنی توانایی انجام این کار را دارند.

لوله بازکنی،قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه، درخواست بهترین لوله بازکنی

هزینه استفاده از خدمات لوله بازکنی

قیمت نهایی خدمات شرکت های لوله بازکنی به موارد متنوعی بستگی دارد در نتیجه هوشمندانه هست در هنگام تماس با شرکت لوله بازکنی بعد از دادن اطلاعات لازم بر سر هزینه خدمات لوله بازکنی به یک توافق نسبی دست پیدا کنید. بعضی از موارد موثر در قیمت لوله بازکنی از این قرار هست:

۱٫ باز بودن درب چاه: در صورت بسته بودن درب چاه ممکن هست شرکت لوله بازکنی هزینه ای اضافه از شما دریافت کند.

۲٫ تعداد رفت و برگشت های تانکر شرکت لوله بازکنی: دقت کنید که بعد از شروع به کار شرکت لوله بازکنی و مکش فاضلاب به داخل تانکر، تانکر شرکت لوله بازکنی بعد از هربار پر شدن باید به مکانی از پیش تعیین شده توسط شهرداری رفته و تخلیه کند. تعداد این رفت و برگشت ها در هزینه نهایی شرکت لوله بازکنی تاثیر می گذارد. برخی شرکت های لوله بازکنی ممکن هست در صورت دور بودن منزل شما از محل تخلیه و یا پر ترافیک و شلوغ بودن خیابان منزلتان، درخواست وجه بیشتری برای لوله بازکنی نمایند.

۳٫ لوله بازکنی در طبقات منفی: این که منزل شما در کدام طبقه واقع شده هست اهمیتی ندارد مگر اینکه در طبقات منفی ساختمان ساکن باشید. در این صورت بستگی به عمق دهانه چاه از سطح خیابان اصلی، هزینه بیشتری برای لوله بازکنی پرداخت خواهید کرد. دیده شده برخی شرکت های لوله بازکنی در صورت سختی دسترسی ( مثلا باریک بودن کوچه منتهی به منزل) دریافت هزینه بیشتری برای لوله بازکنی نموده اند که بهتر هست در هنگام تماس یا قبل از شروع کار در مورد قیمت خدمات لوله بازکنی به توافق برسید.

۴٫ در برخی موارد گرفتگی لوله و عملیات لوله بازکنی بدون کنده کاری برطرف نمی شود. در موارد اینچنینی، بسته به میزان کنده کاری لازم برای عملیات لوله بازکنی(از سیفون تا لبه چاه فاضلاب و گاه احتیاج به لوله کشی مجدد فاضلاب به طور کامل)، هزینه پرداختی به شرکت لوله بازکنی افزایش می یابد. عموما پرسنل شرکت لوله بازکنی در صورت نیاز به کنده کاری نظر شما را خواهند خواست و در مورد هزینه لوله بازکنی به توافقی جدید می رسند.

۵٫ توجه داشته باشید هوشمندانه هست وقت بیشتری برای یافتن یک شرکت لوله بازکنی خوش نام و آزمون پس داده صرف کنید. در مورد عملیاتی مانند لوله بازکنی که عموما مشتری اطلاعات خاصی درباره جزئیات لوله بازکنی ندارد، تخصص و تجربه کارگران شرکت لوله بازکنی نقش مهمی بازی می کند. دور از ذهن نیست که پرسنل بی مهارت یک شرکت لوله بازکنی پس از صرف زمان زیاد برای یک گرفتگی لوله ساده، با حدس اشتباه هزینه های بی موردی به عملیات لوله بازکنی بیفزایند.

در نهایت برای کمک به تخمین هزینه لوله بازکنی برخی قیمت های شرکت های لوله بازکنی را ( که طبق مصوبه اتحادیه صنف لوله بازکنی تهران می باشد) در زیر مرور می کنیم اما دقت داشته باشید که هزینه نهایی سرویس لوله بازکنی با توجه به تفاوت زیاد شرایط، به توافق شما به شرکت لوله بازکنی بستگی دارد.

لوله بازکنی،قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه، درخواست بهترین لوله بازکنی

• لوله بازکنی و بازکردن گرفتگی لوله با فنر معمولی از یک متر تا شش متر هر انشعاب ۹۰ هزار تومان

• لوله بازکنی و بازکردن گیر لوله فاضلاب از شش متر تا ده متر با مبلغ ۱۲۰ هزار تومان

• لوله بازکنی با فنر از متراژ ده تا بیست متر مبلغ ۱۹۰ هزار تومان

• برخی خدمات شرکت های لوله بازکنی مانند رفع گیر فاضلاب به صورت معمول یا با پمپ تراکم و جرم گیری لوله و رسوب تراشی به توافق شما و شرکت لوله بازکنی بستگی دارد.

شرکت پندار موج نو ارائه انواع خدمات در زمینه نظافت، پذیرایی و نگهداری از کودک و سالمند، انواع خدمات و تاسیسات برای ساختمان های مسکونی و سازمان ها سفارش خود را به صورت رایگان ثبت کنید. همین حالا با ما تماس بگیرید ۰۲۱۷۴۴۰۲

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.