آرام گرافیک - عکس،فتوشاپ،آموزش،طراحی،کورل دراو،طراحی عکس

مسافران خشمگین پرواز قشم در اضطراری هواپیما را از جا کندند (عکس)

مسافرین عصبانی در هواپیما را از جا کندن ؛ سه مسافر عصبانی در اضطراری هواپیمای پرواز تهران به قشم را کندند !! پرواز تهران-قشم هواپیمایی سپهران به علت تاخیر با کندن درب خروج اضطراری توسط مسافران مورد اعتراض قرار گرفت.

مسافران پرواز تهران-قشم هواپیمایی سپهران به علت تاخیراعتراض کرده و نتیجه این اعتراض ، کندن در خروج اضطراری توسط مسافران شد.

مسافران خشمگین پرواز قشم در اضطراری هواپیما را از جا کندند (<a href=عکس)” alt=”مسافران خشمگین پرواز قشم در اضطراری هواپیما را از جا کندند (عکس)”/>

جوابیه روابط عمومى شرکت هواپیمایى سپهران در رابطه با این اتفاق در زیر آورده شده است.

بسمه تعالى

احتراماً پیرو درج خبرى با عنوان “اعتراض مسافران پرواز تهران-قشم هواپیمایى سپهران به علت تأخیر و کندن درب خروج اضطرارى توسط مسافران” توضیحات ذیل را جهت تنویر افکار عمومى و آن رسانه محترم معروض مى دارد:

پرواز عدد ٤٣٣٠ هواپیمایى سپهران که قرار بود ساعت ١٣:١٠ تهران رابه مقصد قشم ترک کند،بدلیل نقص فنى با تأخیر مواجه شد. با توجه به اهمیت ایمنى پرواز و سلامتى مسافران، تا خاطرجمعی کامل از برطرف شدن مشکل و اخذ تأییدیه هاى لازم، از مسافران محترم در ترمینال فرودگاه پذیرایى به عمل آمد.

پس از راهنمایى مسافران براى سوار شدن به هواپیما، ساعت ١٧:٤٠ درب هاى هواپیما بسته ودر ساعت١٨:٠٠ پرواز انجام شد.

مسافران خشمگین پرواز قشم در اضطراری هواپیما را از جا کندند (<a href=عکس)” alt=”مسافران خشمگین پرواز قشم در اضطراری هواپیما را از جا کندند (عکس)”/>

هنگام فرود هواپیما در فرودگاه قشم، تعداد انگشت شمارى از مسافران به بهانه اعتراض به تأخیر دست به اقدامات هنجارشکنانه و خلاف قانون زدند و یک خانواده سه نفره با هجوم به سمت در اضطرارى هواپیما، نسبت به باز کردن آن اقدام نمودند که باعث خسارت به هواپیما و مخاطره سلامت مسافران شد.

ضمن تقدیر ویژه از عموم مسافران فهیم و صبور این پرواز، به اطلاع مى رساند افراد خاطى جهت سیر مراحل قضایى در اختیار عوامل حراستى و انتظامى قراردارند و هواپیما پس ازجاگذارى درب خروج اضطرارى و نظارت مجدد ایمنى، اقدام به سوار کردن مسافر نموده ودر ساعت ٢١:٠٠ قشم رابه مقصد تهران ترک کرد.

تأکید هواپیمایى سپهران همواره بر رعایت حقوق مسافران محترم بوده و حق استفاده از پرواز ایمن را در رأس این حقوق مى داند. لذا مجدداً ضمن عذر بدلیل تأخیر پیش آمده، از همراهى و متانت عموم مسافران پرواز مذکور قدردانى مى نماید. مسافران خشمگین پرواز قشم در اضطراری هواپیما را از جا کندند.

گروه اخبار تالاب

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.