آرام گرافیک - عکس،فتوشاپ،آموزش،طراحی،کورل دراو،طراحی عکس

پدر شیطان صفت با چکش و میله داغ بچه ها را شکنجه میکرد (فیلم + عکس)

شکنجه وحشتناک کودکان

پدر بی رحم شیطان صفت به کمک همسرش (نامادری بچه ها) دست به شکنجه های وحشتناک کودکان زده بود دستگیر شد. وی با بچه ها برخوردی وحشیانه داشت که در تصاویر مشخص است. به تازگی خبر کشف شکنجه ۳ کودک در شهرک طالقانی «کوره» ماهشهر در جنوب خوزستان منتشر شده است.

گروه حوادث تالاب : براساس مشاهدات افرادی که متوجه این شکنجه شده اند و در این حادثه سه کودک به نام های‌ فاطمه ۱۲ ساله، ام‌البنین ۸ ساله و علی‌اکبر ۵ ساله توسط نامادری و پدر خود به وسیله چکش و میله داغ و دیگر وسایل مورد آزار های‌ جسمی و روحی قرار می‌گرفتند.

همچنین این کودکان در حیاط پشتی خانه در گرما نگه داشته میشدند و دهان بچه ها را چسب می زدند. یکی از کودکان در حالی‌که دست هایش به میله ای بسته شده بود و قادر به حرکت نبود توسط همسایه کشف شد.

پدر شیطان صفت با چکش و میله داغ بچه ها را شکنجه میکرد

لحظه نجات کودکان – دستان یکی از کودکان بسته شده و در حیاط زندانی شده اند

پدر شیطان صفت با چکش و میله داغ بچه ها را شکنجه میکرد (<a href=فیلم + عکس)” alt=”پدر شیطان صفت با چکش و میله داغ بچه ها را شکنجه میکرد (فیلم + عکس)”/>

پدر شکنجه گر بازداشت شد

پدر شیطان صفت با چکش و میله داغ بچه ها را شکنجه میکرد (<a href=فیلم + عکس)” alt=”پدر شیطان صفت با چکش و میله داغ بچه ها را شکنجه میکرد (فیلم + عکس)”/>

براساس اعلام مقامات رسمی تاکنون پدر این سه کودک با حکم دادستانی بازداشت شده است.

یکی از پرستاران و شاهدان عینی این ماجرا گفت: بچه ها را برای درمان به بیمارستان ما آوردند. نامادری با تبر دست دختر بزرگ را شکسته بود، دندان های‌ دختر را شکسته بود. با اتو جای جای بدن بچه ها را سوازنده بودند. دست و پای بچه ها رو بسته بود و در حیاط خلوت انداخته بود، این بچه ها چند روز در حیاط خلوت بدون غذا بودند، این بچه ها در این مدت تنها به وسیله آفتاب آب میخوردند.

لحظه نجات کودکان زندانی شده – یکی از کودکان دست بسته در حیاط زندانی شده بود

یکی دیگر از افراد مطلع هم گفت: بچه پنج ساله در اثر سوتغذیه هم قد بچه دو ساله بود و نمی توانست روی پاهای خود بایستد فقط پوست روی استخوان بود.

پدر شیطان صفت با چکش و میله داغ بچه ها را شکنجه میکرد (فیلم + عکس)

تجمع مقابل دادگستری ماهشهر

همزمان با انتشار این خبر کودک آزاری، شماری از مردم ماهشهر با تجمع مقابل ساختمان دادگستری ، خواستار برخورد جدی با پدر و نامادری کودک آزار و حمایت از کودکان شدند.

تجمع کنندگان همچنین از دادستان ماهشهر خواستند به عنوان مدعی العموم این پرونده را پیگیری کند.

پدر شیطان صفت با چکش و میله داغ بچه ها را شکنجه میکرد (فیلم + عکس)

بهزیستی: هنوز مستندات اعتیاد یا بیماری پدر شکنجه‌گر ماهشهری به دست نیامده

معاون اجتماعی اداره‌کل بهزیستی خوزستان آخرین وضعیت پیگیری پرونده شکنجه سه کودک ماهشهری توسط والدین‌شان را تشریح کرد.

حسن عباسی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در پی تماس مددکار بیمارستان حاجیه نرگس معرفی ماهشهر با سامانه ۱۲۳ اورژانس اجتماعی در دوم اردیبهشت ماه امسال و گزارش یک مورد کودک‌آزاری بلافاصله تیم اورژانس اجتماعی ماهشهر به این بیمارستان اعزام شد.

پدر شیطان صفت با چکش و میله داغ بچه ها را شکنجه میکرد (فیلم + عکس)

عباسی تصریح کرد: پدر این سه کودک همین حالا دستگیر شده و در بازداشت به سر می‌برد و همچنین پیگیری‌های‌ قضایی برای دستگیری نامادری این کودکان ادامه دارد. بر اساس گزارش‌های‌ مددکاران تیم اورژانس اجتماعی ما هنوز مدارک و مستنداتی دال بر ابتلای پدر این سه کودک به اعتیاد یا بیماری روانی به دست نیامده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر با حکم دادستانی ماهشهر، عموی کودکان آزاردیده سرپرستی انها را عهده‌دار است و این سه کودک تا تعیین تکلیف نهایی این پرونده کودک‌آزاری در منزل عموی خود سکونت خواهند داشت.

توضیحات دادستانی

دادستان عمومی و انقلاب بندر ماهشهر از یک پرونده کودک‌آزاری در شهرک طالقانی این شهرستان پرده برداشت.

به گزارش تالاب به نقل از تسنیم، مهدی محمدی افزود: متاسفانه کودکان توسط والدین خود مورد آزار و اذیت قرار میگرفتند که در این رابطه یکی از کودک‌آزاران دستگیر و یکی دیگر از انها تحت تعقیب قرار گرفته و به زودی دستگیر خواهد شد تا برابر قانون با آنان برخورد شود.

حتما بخوانید: ۹ ماه شکنجه و آزار جنسی پسر جوان توسط دختر جوان + عکس

گروه حوادث تالاب

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.